Google виділив Україні більше 500 тисяч доларів на інформаційну кампанію з коронавірусу


Компанія Google виділила Міністерству охорони здоров’я грант у розмірі 550 тисяч доларів на інформаційну кампанію з боротьби з панікою на тлі поширення коронавірусу. Ці кошти допоможуть виводити саме джерела МОЗ у топ-результатів пошуку. Про це повідомила пресслужба міністерства.

Об этом сообщает Преступная Россия

"МОЗ інформує: Google підтримав інформаційну кампанію МОЗ щодо протидії коронавірусу. Міністерство охорони здоров’я України домовилося про співпрацю з компанією Google у рамках інформаційної підтримки, спрямованої на запобігання поширення коронавірусної інфекції в Україні", — йдеться в повідомленні.

Ця кампанія дозволить користувачам пошукового сервісу в Україні першочергово отримувати достовірні дані, інструкції та рекомендації щодо коронавірусної інфекції від офіційних джерел. У МОЗ сподіваються, що це також допоможе мінімізувати користування недостовірними джерелами.

Раніше Служба безпеки України повідомила, про те, що у Російській Федерації "замовляли" поширення фейкової інформації про коронавірус в Україні. За наказом російських "кураторів" агітатори поширювали фото та відео з порожніми полицями в магазинах, черг до аптек, фіксували роботу спецтехніки та правоохоронців.

Російські засоби масової інформації також розгорнули значну дезінформаційну кампанію проти Заходу, щоб викликати паніку і посіяти недовіру на тлі поширення пандемії коронавірусу. Головною метою поширення дезінформації в ЄС називають — блокування якісної інформації на тлі пандемії коронавірусу.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/google-vidiliv-ukrayini-bilshe-500-tisyach-dolariv-na-informaciynu-kampaniyu-z-koronavirusu-342609_.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя