Міськрада вдруге відповіла на петицію вінничан про запровадження карантину в навчальних закладах

Міськрада вдруге відповіла на петицію вінничан про запровадження карантину в навчальних закладах

Вінничани не припиняють писати звернення до міськради із проханням запровадити карантин у навчальних закладах міста. Від початку 2019 року на сайті місцевих петицій було написано вже три звернення. Міськрада 7 лютого вдруге відповіла на петицію, де зазначено, що запроваджувати карантин немає ніяких підстав, оскільки не перевищено епідпоріг захворюваності на ГРВІ та кір. Об этом сообщает authenticate.in.ua со ссылкой на СМИ.

«В ході розгляду петиції з’ясовано, що у місті Вінниці не перевищено епідпоріг захворюваності на ГРВІ та кір.

За даними ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», впродовж 5-го тижня 2019 року захворюваність на грип та ГРВІ стабілізувалась на рівні минулого тижня і склала 590,1 випадків на 100 тис. населення, при епідемічному порозі 724,3 випадки на 100 тис. населення. Захворюваність була на 18,5 % нижчою епідемічного порогового рівня.

Щодо захворюваності на кір повідомляємо, що єдиним дієвим методом захисту проти кору є вакцинація, у т.ч. контингентів ризику та контактних в осередках захворювання, та обмежувальні заходи в організованих колективах. За даними програми «Укрвак», протягом 2018 року у місті Вінниці отримали вакцинацію проти кору, краснухи та епідемічного паротиту у віці 1 рік 99,2% дітей (4039 із 4071підлягаючих), у віці 2 роки і старше щеплено 88,6% дітей (1716 із 1937), які не отримали щеплення в попередні роки. Ревакциновано у віці 6 років 92,0% (3743 із 4055), у віці 7 років і старше ревакциновано 93,4% дітей (2357 із 2524). За епідемічними показами проти кору було щеплено 558 осіб. Залишок вакцини станом на 25.01.2019 року становить 4900 тис. доз.

Також зазначаємо, що відповідно до протоколу № 1 від 25 січня 2019 року засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про посилення заходів щодо недопущення розповсюдження захворюваності на кір серед населення Вінницької міської об’єднаної територіальної громади у разі подальшого ускладнення епідемічної ситуації із захворюваності на кір будуть введені додаткові обмежувальні заходи відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 р. №1645-III та Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором, затвердженої наказом Міністерства здоров’я України від 17.05.2005 р. №188.

Додатково інформуємо, що департамент освіти міської ради здійснює постійний моніторинг відсутності учнів на навчальних заняттях в закладах загальної середньої освіти міста з поважної причини, в тому числі по хворобі.

Станом на 6 лютого підстав для запровадження карантину в закладах загальної середньої освіти немає», – йдеться у відповіді міської ради.

Нагадаємо, 28 січня до Вінницької міської ради зареєстрували третю петицію про запровадження карантину в навчальних закладах обласного центру.

Вінниця.info


Джерело статті: “http://www.vinnitsa.info/news/miskrada-vdruge-vidpovila-na-petitsiyu-vinnichan-pro-zaprovadzhennya-karantinu-v-navchalnih-zakladah.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя